17.07.2014
Новинки весільної індустрії

Весільна тематика є чи не однією з найцікавіших та найпопулярніших серед прекрасної половини людства. Всесвітня павутина насичена весільними сайтами та блогами, серед них: Wedding Inspirations, Wedding Dream, Wedding Ideas & Brides, Aisle Perfect і т.д., де кількість відвідувачів щоденно зростає. Новинки весільної індустрії заполонили всі відомі соціальні мережі та фотохостинги такі як, Instagram, Pinterest, Facebook, Twitter та ін. В шанувальників айфонів є особлива можливість користуватися спеціальними додатками для вибору весільних суконь та стежити за оновленнями в світі весільного фешну, завантаживши їх на свій смартфон (Brides Wedding Genius, Best Wedding Dresses for Every Shape та ін.). До того ж, багато відомих дизайнерів та брендів потішили поціновувачів своєї творчості, розробивши окремі додатки (Vera Wang App, Pronovias App та ін.), які дозволяють переглядати весільні колекції на Вашому пристрої, створювати колажі із власними фото та планувати омріяне весілля.


Такий ажіотаж в даній сфері спричинений тим, що кожна дівчина ще з юного віку планує  своє весілля до найменших дрібниць, починаючи з вибору каблучки і закінчуючи вибором мережива, гіпюру, тканини та оздоблення для найвишуканішого та найніжнішого вбрання. Колектив Весільного Світу слідкує за тим, яких шалених обертів набирає дана тематика і не може залишитися осторонь та покинути наших красунь-наречених в такому нелегкому квесті. Ми завжди стежимо за новинками в даній сфері і намагаємось приємно дивувати своїх клієнтів. В асортименті постійно якісні, красиві та найсучасніші мереживні полотна, шантильї, аплікації, кайма, пояси та елітний текстиль на будь який смак, навіть для найвибагливіших та найпримхливіших. Якщо, переглядаючи зіркове весілля чи королівський прийом, Ви натрапили на мереживо chantilly чи макраме і не залишились байдужими до нього, тоді Вам саме до нас, адже в нас є ВСЕ.

ПАРТНЕРСТВО С ЛИДЕРОМ «Свадебный мир»

У нас Вы найдете комфорт покупок, которого долго искали: 
продукция разделена по категориям, в семи разных разделах.
Мы отличаемся тем, что работаем непосредственно с производителями, и это отражается на нашей ценовой политике — наши цены — самые выгодные!

Узнать больше...